Seçiminizi Daraltın
Kategori Ayakkabı Beden
Cinsiyet
Renk
 • Çok Renkli
 • Beden Grubu
  Fiyat
   35TL
   625TL
  Marka
  Ürün Malzemesi
  Taban
  Bağlama Şekli
  Sıralama:
  Görünüm:
  Lumberjack
  Dora Siyah Kırmızı Erkek Ayakkabı
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  159,99 TL
  Lumberjack
  Bird Siyah Erkek Outdoor
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  119,99 TL
  Lumberjack
  Faust Lacivert Erkek Ayakkabı
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  139,99 TL
  Lumberjack
  Faust Siyah Erkek Ayakkabı
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  139,99 TL
  %40 İndirimli
  Torex
  Kahverengi Bej Erkek Çocuk Outdoor
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  35,99 TL 59,99 TL
  Kinetix
  Aslano Hi M Haki Erkek Outdoor Bot
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  99,99 TL
  %50 İndirimli
  Kinetix
  Sandra Hi M Kahverengi Erkek Outdoor
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  99,99 TL 199,99 TL
  Kinetix
  Norde Hi M Siyah Erkek Outdoor Bot
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  99,99 TL
  %44 İndirimli
  Kinetix
  Troy Hi Wp Siyah Mavi Erkek Tracking
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  99,99 TL 179,99 TL
  Adidas
  Adidas Daroga Plus Lea Kahverengi Erkek Tracking
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  459,99 TL
  Adidas
  Adidas Kanadia 7 Tr Gtx Siyah Erkek Tracking
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  624,99 TL
  Kinetix
  Garbard Hi M Haki Erkek Outdoor
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  179,99 TL
  Kinetix
  Garbard Hi M Gri Erkek Outdoor
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  179,99 TL
  Torex
  Besty Hi M-009 Siyah Erkek Outdoor Bot
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  74,99 TL
  Kinetix
  Garbard M Kahverengi Erkek Outdoor
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  169,99 TL
  Kinetix
  Garbard M Haki Erkek Outdoor
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  169,99 TL
  %40 İndirimli
  Kinetix
  Capone Lacivert Erkek City
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  59,99 TL 99,99 TL
  %15 İndirimli
  Kinetix
  Siyah Erkek Outdoor Bot
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  84,99 TL 99,99 TL
  Adidas
  Adidas Terrex Ax2R Gtx Siyah Erkek Tracking
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  554,99 TL
  Kinetix
  Petram Wp Siyah Kırmızı Koyu Gri Erkek Tracking
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  179,99 TL
  Kinetix
  Petram Wp Haki Açık Haki Neon Yeşil Erkek Tracking
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  179,99 TL
  %40 İndirimli
  Torex
  Kahverengi Bej Erkek Outdoor
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  35,99 TL 59,99 TL
  %20 İndirimli
  Dockers by Gerli
  Siyah Erkek Deri Outdoor
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  159,99 TL 199,99 TL
  Kinetix
  Todor M Siyah Erkek Trek
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  99,99 TL
  Kinetix
  Norde Hi M Haki Erkek Outdoor Bot
  Erkek Outdoor Ayakkabı
  99,99 TL

  Erkek Outdoor Ayakkabı

  Hepimizin şehrin temposundan kaçmaya ihtiyacı var. Ormanın kokusu, açık havanın içimizde yarattığı pozitif enerji ve doğa ile beraber olmanın insan da yarattığı olumlu ruh halini biz de yaşamalıyız. Sadece doğa aktiviteleri değil şehrin zorlu sokak temposu da bazen zorlu bir aktivitenin gerektirdiği eforu sizden talep ediyor olabilir. Bir su birikintisinin üstünden atlamaktan, sokağın çamurundan etkilenmeyecek bir ayakkabı tercih etmeye kadar pek çok olay çoğumuzu iyi bir outdoor ayakkabı seçmek konusunda motive ediyor. Outdoor ayakkabılar genel olarak spor tasarım felsefeleri ve çizgileri sebebiyle iş ortamlarımız için çok uygun görünmeseler de, ilginç tasarım çizgiler, özgür renk tercihleri ve konfor arttırıcı özellikleriyle bize günlük hayatta ayakkabı kullanımından iyi bir alternatif oluşturuyorlar. İyi bir ayakkabı seçmek için öncelikle amacımızı iyi belirlemek gerek. Ayakkabımız çamurlu ortamlarda toprak zeminlerde kullanılacak ise, sert ve zemine uygun bir malzemeden üretildiklerine ve taban desenlerinin kaymayı önleyecek bir tasarım sahip olduğuna emin olmak yerinde olacaktır. Bu tek başına yeterli olmayabilir. Outdoor aktiviteleri yoğun bir atletik aktivite olduğu için ayağınızın nemlenmesini doğru şekilde engelleyen ve iyi bir şekilde hava aldığına emin olduğumuz modelleri seçmek de büyük faydalar var. Bu tip ayakkabıların pek çoğu ayağın doğru şekilde hava almasını sağladığı gibi, zor koşullarda dışarıdan gelen su ve benzeri sıvılara karşı dayanıklı olmalıdır. Ayakkabı tercihimizi yaparken bu noktaları kontrol etmek yerinde olacaktır. Outdoor ayakkabınızla fazla ıslak zeminlerde, küçük macera dolu keşiflerde bulunacaksanız, ayakkabınızın su tahliyesini en doğru şekilde gerçekleştirebilecek şekilde tasarlanan bir ürün olup olmadığını kontrol edin. Malzemenin mümkün olduğunca suya dayanıklı olmasının yanı sıra, içerisinde giren suyu en kısa sürede boşaltması ve hızlı kuruyabilmesi de önem taşımaktadır. Suya dayanıklı bir ürün sizi uzun saatler boyuna zorlu hava koşullarında rahat ettirebilir. Balık tutmak veya doğada yürümek, sürpriz bir şekilde bulduğunuz eşsiz bir tatlı suda yüzmek, hepsi keşfin güzel yanları, bu güzel anları kendiniz için unutulmaz kılmanın en iyi yolu, bu anlarda sınır tanımadan hareket edebilme özelliği, doğru seçilmiş bir aktivite ayakkabısı size büyük konfor sağlayacaktır.

   

  Yazın sıcak günlerinde de outdoor ayakkabı seçeneklerimizle çok rahat edeceksiniz. Bu ürünler sıcak koşullarda ayaklarınızı maksimum hava almasını sağlarken, deniz, tatlı su ve benzeri ortamlarda ayağınızın uzun süre ıslak kalmadan rahat etmesini sağlarken, zor zemin şartlarında da maksimum konforu hissetmenizi sağlayacak. Yazın sıcak günlerinde sıcağı ayağınızda daha az hissedeceksiniz ve bunu yaparken ayakkabınızın konforundan da vazgeçmeniz gerekmiyor. Her insanın hobisi farklı, keyif aldığı dış aktivite farklı, siz soğuk hava koşullarında, karlı ve soğuk zeminlerde yürümeyi seviyorsanız, bu durumda uygun bir ayakkabı aldığınıza emin olun. Kaygan zeminde tutunma kabiliyeti yüksek bir taban deseni tercih edin. Ayakkabı tabanının suyu ve soğuğu almayacak şekilde imal edildiğinden emin olun. Taban ve yan bölgelerde ekstra izolasyon uygulandığını kontrol edin ve suya dayanıklı olduğunu düşündüğünüzü malzemeyi tercih edin, böylece uzun ve yorucu kış yürüyüşleri sizin için tam bir keyif haline dönüşecek. Hepsi bununla bitmiyor. Outdoor aktiviteleri farklı, farklı ve yorucu olduğu için ayakkabının seçimi de büyük önem taşıyor. Ayakkabınızı denerken, ayak parmaklarınızın ayakkabı içerisinde rahatça hareket ettiğine emin olun. Ayakkabınız içinde kullanacağınız çorap kalınlığını da göz önünde tutarak, genişliği bu durumu göz önünde tutarak belirlediğinizi kontrol edin. Bu tarz aktivitelerinin doğası gereği, sert ve yorucu koşullarda yapılması sebebiyle ayakkabının dengeli ve kolay esnemeyen malzemelerden üretilmiş olduğunu kontrol edin. Unutmayın bu sert koşullarda ayaklarınız bu ürüne emanet. Ufak darbeler ve kaymaların ayakkabı üzerinde engellenebilmesi sizin yaptığınız aktiviteden maksimum keyif almanızı sağlayacak.

   

  Outdoor ayakkabılar her ne kadar sert doğa koşulları için tasarlanmış olsa da tasarımlarındaki sportif çizgiler, kullanılan malzemenin kalitesi, suya, soğuğa ve basit darbelere karşı dayanmalarıyla aynı zamanda modern şehir hayatı için iyi bir seçenek oluşturuyor. Özellikle uzun mesafe yürüyen insanlar, eviyle işi arasında uzun saatler boyunca toplu taşıma veya bisiklet kullanmak isteyenler için de bu ayakkabılar çok iyi bir alternatif oluşturuyorlar. Yapısal sağlamlıkları ve dengeleri dışında hafif olmaları ve pek çok farklı renk ve desen seçeneğiyle günlük gardıroba uyum sağlama becerileri yüksek olan bu ürün grubu herkes için büyük konfor ve rahatlık öneriyor. Dışarıda yapılan aktiviteler atletik kapasitenizi genişletirken, aynı zamanda doğayı keşfetmenize yardımcı oluyor.

   

  FLO erkek outdoor ayakkabı koleksiyonunu oluştururken bu hususları yakından inceleyerek ihtiyacınızı en doğru şekilde belirlemeye çalıştık. Bu aktivitelerin sadece meraklıları için değil, doğayı seveni korumak isteyen ve konuyla ilgili hassasiyeti olan insanlar için de büyük önemi var. Outdoor aktiviteleri veya öğle yemeğinizde yürümek için ayırdığınız yarım saatlik zaman dilimi, büyük küçük yaptığınız tüm bu etkinliklerden maksimum şekilde keyif aldığınıza emin olmak istiyoruz. Bu sebeple geniş bir seçenek imkanını size sunuyoruz. Yeter ki nasıl bir aktivite istediğinize karar verin... FLO ailesi olarak sizin için sportif outdoor aktivitelerinde kullanılacak geniş bir ayakkabı koleksiyonu hazırladık. Dünyanın pek çok ünlü markasının bir araya geldiği bu koleksiyonda amacımız yaptığınız hangi aktivite ne olursa olsun maksimum keyfi aldığınıza emin olmak. Columbia’dan, Dockers’a, Slazenger’dan Kinetix’e kadar pek çok markanın yer aldığı ürün grubumuzda keyfinize göre bir model bulabilmeniz için size oldukça geniş bir renk ve model seçeneği sunuyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında yer alan mağazalarımızda ve online mağazamızda bu ürünleri yakından inceleyebilir, satış temsilcilerimizden öneriler alabilir, renk ve desen seçeneklerini yakından görerek hemen alabilirsiniz.

  Kapıda Nakit Ödeme
  İnternetten ayakkabı alışverişi flo.com.tr ile çok kolay.
  60 Gün İade
  flo.com.tr'den almış olduğunuz ve hiç kullanmadığınız ürünleri 60 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.
  Kargo Bedava
  flo.com.tr'den yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA
  0850 290 3 356
  Müşteri hizmetlerimiz çağrılarınıza haftanın 7 günü 09.00 - 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
  FLO Sağlıklı Ayakkabı
  FLO sağlığınızı düşünür. Rahat oldukları kadar ayak sağlığınızı düşünen 5 nokta teknolojisi sadece FLO'da.
  Müşteri Hizmetleri Kurumsal
  © 2018 FLO.COM.TR. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
  MNM