KAPIDA NAKİT ÖDEME 365 GÜN İADE MAĞAZADA İADE VE DEĞİŞİM 50 TL Üzeri KARGO BEDAVA 0850 290 3 356 FLOBLOGGER FLOMAGAZİN

KAMPANYALAR

Anneler Gününe Özel Pırlantalı İnci Kolye Hediye Kampanyası

FLO mağazaları ve flo.com.tr ’de, 26 Nisan- 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında, sadece yeni sezon olan tüm ürünlerde, tek ödeme belgesinde yer alan, yüz lira ve üzeri alışverişlere, bir adet Asgold Pırlanta Taşlı İnci Kolye (gerçek piyasa değeri:75,00TL) hediye verilecektir. Kampanya; kadın, erkek, çocuk ve tekstil kategorisindeki tüm ürünlerde; spor kategorisinde sadece Kinetix, Lumberjack Sport, Torex, KNX, US.Polo markalı ürünler ve sadece bu markalı spor çantalarında ; çocuk spor kategorisinde sadece Kinetix, Lumberjack Sport, Torex, Icool, KNX, Us.Polo markalarında; çanta kategorisinde ise sadece MissF, Hypnose ve Polaris markalarında geçerlidir. Aksesuar ürün grubunda, Outlet mağazalarda, mağazaların outlet reyonlarında, özel fiyatlı toplu satışlarda ve Flo Kart ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, diğer kampanyalarla ve hediye çekleriyle birleştirilemez. Kampanyalı satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda hediye ürünlerin de, kullanılmamış olarak iadesi gereklidir. Kampanya detaylarına ayrıca 4443356 destek hattından ulaşılabilir. FLO Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır.


World Kredi Kartına Vade Farksız 5 Taksit Kampanyası

World kredi kartına vade farksız 5 taksit imkanı (Worldcard özelliği taşıyan Yapıkredi, Adios, Crystal, Taksitci, Vakıfbank, Teb, Albaraka, Anadolubank kredi kartlarında geçerlidir.)


Seçili Ürünlede 1 Alana 1 Bedava Kampanyası

Seçili Ürünlerde 1 Alana 1 Bedava kampanyası sadece seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanyanın geçerli olduğu ürünlerehttps://www.flo.com.tr/secili-urunlerde-1-alana-1-bedava.html  linkinden ulaşılabilinir. Kampanya diğer markalarda ve kategorilerde geçerli değildir. Kampanya 07.05.2017 ile 10.05.2017 tarihleri arasında geçerlidir. Hediye çekleriyle ve diğer kampanyalarla birleştirilemez. İki üründen düşük fiyatlı olan ürün, hediye olarak verilmektedir. Kampanyalı ürünlerin iadesi, hediye ürün ile birlikte yapılmaktadır aksi takdirde iade süreci başlatılmayacaktır. Mağazadan değişimde, mağazaya her iki ürünün de getirilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin değişiminde satış belgesi üzerindeki fiyat dikkate alınır. Kampanya sadece www.flo.com.tr de geçerlidir. Kampanya FLO mağazalarında geçerli değildir ve mağazalarda bulunan hiçbir kampanya ile birleştirilemez. Flo Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.’nin kampanya süre ve kurgusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır.

 

 

Kapıda Nakit Ödeme
İnternetten ayakkabı alışverişi flo.com.tr ile çok kolay.
365 Gün İade
flo.com.tr'den almış olduğunuz ve hiç kullanmadığınız ürünleri 365 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.
Kargo Bedava
flo.com.tr'den yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA
0850 290 3 356
Müşteri hizmetlerimiz çağrılarınıza haftanın 7 günü 09.00 - 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
FLO Sağlıklı Ayakkabı
FLO sağlığınızı düşünür. Rahat oldukları kadar ayak sağlığınızı düşünen 5 nokta teknolojisi sadece FLO'da.
Müşteri Hizmetleri Kurumsal
© 2017 FLO.COM.TR. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
MNM